11 Ocak 2013 Cuma

Yeni Yaşın Kutlu Olsun Blog Hocam!Merhabalar,

Büyük bir keyif alarak geliştirmeye çalıştırdığım blogum henüz daha 1. ayını doldurmadı. Bu kadar kısa süre zarfında sizlerden (samimiyet ile söylemek gerekirse beklemiyordum) çok güzel geri dönüşler aldım. Blogumun ne kadar profesyonel göründüğünü, bu işi bu kadar kısa sürede nasıl becerdiğimi hatta blog geliştirme konusunda yardım edip edemeyeceğimi soran dostlarım oldu. Bu tabi ki benim için bir gurur tablosu, çok mutluyum...Destek veren herkese gönülden teşekkür ederim.

Daha kırk fırın ekmek yemem gerektiğinin bilincindeyim, ama hiç kusura bakmayın diyetteyim... Son bir yılda 20 kg vermiş birisi olarak tekrar kilo almaya hiç niyetim yok. Lütfen ukala ya da megaloman demeyin :-) Kırk fırın ekmek yemeye sağlığım müsaade etmediğinden, ben de benden önce bu konuda çoooook yol kat etmiş üstatların engin tecrübelerinden faydalanmayı uygun buldum. 

Bugün bu güzel övgüleri alıyorsam, arkasındaki yegane destekçim Sevgili Blog Hocam Serdar Kara sayesindedir. Bu süreçte bana kendi tasarımı olan sementit uygulamasını kullanmama izin vermekle kalmayıp, şablonu bloguma nasıl yükleyeceğimden tutun da, kişisel ayarlarımı nasıl yapacağıma kadar her konuda destek verdi. Israrla ama çekinerek yazdığım maillere, hiç sıkılmadan detaylı yanıtlar yazdı. Eee tabi bende çalışkan bir öğrenci olarak bütün ödevlerimi yaptım :-) 

Şu sıralar; 

Blog Hocam 2. yaşına ödüllü bir çekiliş düzenleyerek merhaba diyor. İndirimlrsponsorluğunda düzenlenen bu çekilişte 4 kişiye hediye güzel hediyelerimiz olacak. Büyük ödül tablet bilgisayar. Siz de bu hediyelerden birine sahip olmak istiyorsanız katılım bilgilerine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Kendisinin yeni yaşını kutluyorum. İyi ki doğdun, iyi ki varsın Blog Hocam diyorum. 

Keyifli bir haftasonu delirim...

Elif Ersin

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder