20 Mart 2016 Pazar

Şeker Kız Bebek Atölyesi Çekiliş
26 Mart Cumartesi günü gerçekleştirecek olduğumuz Şeker Bebek Atölyemize ücretsiz katılım hakkı kazanmak ve bu tatlı kızı bizimle birlikte yapmak ister misiniz? O zaman hepinizi çekilişimize bekliyoruz. 
Facebook sayfamızı takip ederek de şansınızı ikiye katlayabilirsiniz (https://m.facebook.com/atolyehobikeyif/)
En fazla 5 katılım hakkı vardır. FARKLI kişileri etiketleyerek şansınızı arttırabilirsiniz. Çekilişimizde;
🎀1 Kişiye Şeker Kız Bebek Atölyesine ücretsiz katılım hakkı
🎀1 kişiye Tilda Bebek Kitlerimizden bir adet hediye ediyoruz

Çekilişe Katılmak için: 🎀 @atolyehobikeyif sayfamı  takip ediyor olmanız 🎀Resmi #sekerbebekatolyesi etiketi ile hesabınızda paylaşmanız ve @atolyehobikeyif i etiketlemeniz 🎀Bu resmin altına 5 arkadaşınızı yazmanız ❌ ÇEKİLİŞ SAYFALARI DAHİL EDİLMEMEKTEDİR. 
Son katılım tarihi :23 Mart Saat 23:59 🎀💗🎀💗🎀💗🎀💗 24 Mart tarihinde atolye katılımına ve Tilda Bebek kiti'ne hak kazanan kişiler duyurulacaktır.

Hepinize bol şans dilerim 💞🎈🙋🏻 AtolyeHobiKeyif (Çekmeköy - Taşdelen)

#bezbebek #cekilis #bebekdikimi #dolgubebek #bebekatölyesi #bebekatolyesi #dikişdersleri #hobiatolyeleri #hobiatölyeleri #özelbebekdersi #tildakitleri #atolyehobikeyif #atölyehobikeyif #atölye #tildabebekatölyesi #handmade #tildakit #hobiatölyeleri #tilda #tildadolls #tildadoll #tildabebek #tildabebekyapımı #istanbulworkshop #istanbulkurs #istanbulders #istanbulbezbebekatölyesi #workshop #dollmaker

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder