10 Mart 2013 Pazar

Juliette'in Gözünden Elif'in Hobi OdasıJuliette'in Gözünden Elif'in Hobi Odası

Çok yakında evimi değiştiriyorum...Yeni ev, yeni heyecan...Evet zorlukları da var elbette, ama mekan değişikliği her zaman iyi gelmiştir bana...

Yeni evim için neler yapabilirim diye araştırırken internet üzerinde bir çok siteyi gezdim. Ancak bana ilham veren ve büyük bir keyif ve beğeni ile takip ettiğim evimicinhersey isimli blog'daki neredeyse tüm yazıları okudum ve resimleri tek tek inceledim.

Sonra blog sahibesi sevgili Juliette Koc'a bir mesaj attım. Yeni taşınacağım evimde hazırlayacağım hobi odam için neler yapabilirim diye sordum. Beklediğim yanıt beklemediğim bir şekilde geldi. Sevgili Juliette bana çok hoş bir sürpriz yaptı. Bir yanıt alacağımı biliyordum. Zira daha önce de ne zaman soru sorsam ya da bloguna yorum yapsam yanıt vermişti. Ancak bu kadar detaylı bir araştırma yaparak hatta yazısına benim adımı vererek bir sürpriz yapacağı aklıma gelmemişti. :-) Elbette bu beni çok mutlu etti, aynı zamanda da şaşırttı.

Bu taşınma arifesinde bir çok farklı iş ile uğraşırken Juliette'nin bu yazısı hızır gibi imdadıma yetişti dersem yalan olmaz. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Benim için anlamı büyük olan bu yazıyı, benim gibi hobi dostu arkadaşlarımın ilgi ve beğenilerine sunuyorum.

İşte Juliette'in Gözünden Elif'in Hobi Odası

HobiKeyfiniz daim olsun

Elif Ersin


2 yorum:

  1. Ne diyebilirim ki:) çook teşekkür ederim sevgili Elif. Eminim çok güzel bir hobi odası oluyor ve sen orada o becerikli ellerin, harika seçimlerin ve fikirlerinle muhteşem parçalar yaratacaksın. Diline, yüreğine sağlık. sevgilerimle...

    YanıtlaSil
  2. Selam.bloğunuzu takibe aldım.banada beklerim.

    YanıtlaSil